^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

Ar išmanūs būsimieji gimnazistai?

ismanieji-2017Kovo 2 dieną informacinių technologijų konkursas „IŠMANIEJI – 2017“ į „Minties“ gimnaziją subūrė per 40 mokinių, pasiryžusių savo žiniomis, išmone ir greita reakcija bei komandiniu darbu pelnyti prizinę vietą. Komandos įrodė, kad šiandien išmaniųjų technologijų vartotojai yra atsakingi, sumanūs ir greiti. Progimnazijų mokiniai netikėtų klausimų neišsigando, bandė visaip išsisukti, spėlioti, deja, komisija buvo solidi ir griežta, jos vertinimai lėmė, kad konkurse pirmosios vietos verta buvo Panevėžio „Vilties“ progimnazijos komanda „Interneto policija“, antroje vietoje liko Rožyno bei „Saulėtekio“ progimnazijų komandos, o trečiąją vietą užėmė „Šaltinio“ progimnazijos komanda. Sveikiname ir linkime sėkmės tyrinėjant IT naujoves.

Šį tradiciniu tampantį konkursą jau trečius metus miesto progimnazijų mokiniams organizuoja „Minties“ gimnazijos IT mokytojos ir jų mokiniai. Kaip pastebi mūsų gimnazistai, į konkursą susirenka vis rimtesnės komandos, labiau pasiruošusios ir kovojančios iki galo.

Dėkojame konkursui mokinius subūrusioms mokytojoms: Birutei Savickienei (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija), Daivai Stančiauskienei (Rožyno progimnazija), Auksei  Stasiškienei („Saulėtekio“ progimnazija), Ramunei Ručinskaitei-Špokevičienei (Skaistakalnio pagrindinė mokykla), Audronei Sruogienei („Šaltinio“ progimnazija), Saulei Musteikienei ir Laimai Nareckienei („Vilties“ progimnazija). Renginio foto galerija >>>

Inga Rulienė, IT mokytoja
Nuotraukos: Laura Kuchalskienė

Straipsnių peržiūrėjimai
1429814