^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

Sveikinimai visiems intelektualinio komandinio žaidimo „10 x 10“ dalyviams!

10x10 ivietaUžgavėnių dieną, po pamokų,  į teatro klasę susirinko gražus būrys gimnazistų, pasirengusių susirungti intelektualiniame komandiniame žaidime „10 x 10“.  Šiuo žaidimu buvo duotas startas kitiems renginiams, skirtiems artėjančiam Lietuvos valstybės atkūrimo 100-čiui paminėti, kurį švęsime 2018 metų vasario 16 dieną. Mūsų gimnazistai aplankė 10 stotelių ir atliko įvairias užduotis. „M“ m M stotelėje ieškojo gimnazijos istorijos faktų, aiškino stotelės pavadinimo santrumpą, kūrė eiles Lietuvai. ASMENYBIŲ PUOTOS  sustojime atpažino Lietuvos praeities ir dabarties asmenybes, MUZIKINĖJE SKRYNELĖJE reikėjo sudėti 5 dėliones, įvardyti   skambančius lietuvių liaudies instrumentus,  o OLIMPO KALNE  įveikė tris linksmas rungtis, „lipo“ į kalną, ten  nusilenkė Olimpo dievui ir atsakė  į klausimus.

TERRA LITUA stotelėje „keliavo“ po dabartinę Lietuvos teritoriją ir įvardijo svarbius  geografinius objektus.  COOL ENGLISH SCHOOL sustojime mūsų šaunieji keliautojai pagal žodžio aprašymą iš duoto žodžio turėjo padaryti kitą, tinkantį žodį, atsakyti į klausimus apie angliškai kalbančiose šalyse švenčiamas šventes. SPALVŲ SLĖNYJE atsakė į klausimus apie elektronikoje formuojamus spalvų modelius, bandė prisiminti kokios spalvos yra gimnazijos vėliavoje. BIO+CHEM+FIZ  stoties šeimininkai prašė žaidimo dalyvių atpažinti dėžėje paslėptus daiktus, į maišelį taip subesti pieštukus, kad neišbėgtų vanduo, atpažinti chemines medžiagas, o  KosMATIKOJE sprendė logines užduotis, per 5 minutes turėjo atsakyti į 17 klausimų. MENŲ INKUBATORIUJE atpažino regionų tautinius kostiumus ir architektūros stilius.  
Gimnazijos direktorius Egidijus Samas pasveikino  visus dalyvius, įteikė padėkos raštus, saldžiąsias  Užgavėnių dovanėles, o pagrindinį prizą įteikė IIIb klasei, nes ši komanda ir tapo žaidimo nugalėtoja. Puikiai pasirodė ir IIa, IVa, IIId klasės mokiniai. Neatsilikti stengėsi  Ib, Ia, IIb, IIc, Ic, Id klasių mokiniai.  Sveikiname visus visus žaidimo dalyvius!

Informaciją pateikė mokytoja Rimalda  Vitkevičienė

Straipsnių peržiūrėjimai
1431529