^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

Mokytojos dėkoja konkurso dalyviams

Panevėžio „Minties“ gimnazijos bibliotekoje 2017 m. vasario 24 dieną 10 valandą buvo transliuojamas Nacionalinis diktantas ir visiems norintiems buvo suteikta galimybė patikrinti savo žinias. Nacionalinio diktanto „Bedugnė“ teksto autorius – Alvydas Šlepikas. Konkurse dalyvavo  dvidešimt penki mūsų gimnazijos  mokiniai ir viena mokytoja.
Apie rezultatus dalyviai bus informuoti asmeniškai (į antrąjį turą siunčiami tik geriausiai parašyti darbai, kuriuose ne daugiau kaip 5 klaidos). Svarbiausia, kad graži lietuvių kalba  subūrė „Minties“ gimnazijos bendruomenę, paskatino ja didžiuotis, kalbėti ir rašyti taisyklingai. Diktanto tekstas (su paaiškinimais).

2017 diktantas

Lietuvių kalbos mokytojos

Straipsnių peržiūrėjimai
1429842