^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

Miesto jaunųjų kūrėjų almanachas „NEVĖŽIS 2016“

Panevėžio G. Petkevičaitės - Bitės bibliotekoje jau pristatytas miesto jaunųjų kūrėjų almanachas „NEVĖŽIS 2016“. Jame puikuojasi ir mūsų gimnazijos mokinių Augusto Rulio (IIa), Ugnės Jakusevičiūtės (IIa), Renaldo Ramanausko (pernykščio abituriento), Manto Stasevičiaus (IIa), Mildos Lileikaitės (IIIb), Edvino Žiaugrės (Ib) ir Juro Nauronio (IVd) kūrybiniai bandymai. Tai jau ketvirtasis „Jaunųjų kūrėjų almanachas“. Kaip teigia projekto „Jaunųjų kūrėjų galimybių tribūna „Nevėžis“ sumanytojas ir pagrindinis organizatorius Arnoldas Simėnas, šis projektas nėra konkursas, čempionatas ar varžybos, jis tiesiog galimybė jaunam žmogui pabandyti prašnekti nekasdiene kalba apie tai, kas rūpi arba kirba viduje.

nevezis2Sveikiname jaunuosius kūrėjus su sėkmingu debiutu ir kviečiame daugiau gimnazistų įsitraukti į literatūrinį sambūrį, kurį organizuoja Panevėžio apskrities G.Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos Juozo Urbšio visuomeninės minties ir kultūros centras. Plačiau apie almanacho pristatymo šventę galite paskaityti čia: http://www.pavb.lt/lt/naujienos

Lietuvių kalbos mokytoja Adelė Samuolienė

Straipsnių peržiūrėjimai
1431528