^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

Su 99-uoju gimtadieniu, Lietuva!

„Žmogus, nepažįstantis savo tautos namų – Tėvynės žemės, kurioje nuo seno tėvai ir protėviai gyveno, nėra savo krašto pilietis! Įsisąmoninkime – pilietis. Pilies žmogus. Statęs ją, turintis ją, ginantis ją, savo pilį...“ (Č. Kudaba).  Gimnazijoje jau  kelerius metus iš eilės abiturientai, vadovaujami istorijos mokytojų, veda pilietiškumo pamokas jaunesnių klasių mokiniams. Šiais metais jie vėl priminė savo jauniesiems draugams šalies istoriją, paprašė atsakyti į  viktorinos klausimus. Klasėse vyko šventinės valandėlės.
99-ieji2017-ieji paskelbti  Tautinio kostiumo metais. Vis daugiau Lietuvos žmonių per šventes dėvi šį puošnų rūbą. Smagu, kad šiais metais tiek daug gimnazijos mokytojų pasipuošė tautiniais kostiumais! Visada džiaugiamės gimnazijos skautų gražių darbų pavyzdžiais.
2018-aisiais mūsų valstybei  bus visas 100 metų! Šio artėjančio gražaus jubiliejaus proga, gimnazijoje numatyta ir daugiau renginių. Vasario 28 dieną dešimties gimnazijos klasių komandos varžysis intelektualiame komandiniame žaidime „10x10“. Kovo mėnesio antroje pusėje pirmų klasių mokiniai pakviesti į integruotą lietuvių kalbos ir literatūros, istorijos, geografijos, muzikos ir technologijų projektą-konkursą „Atrask Lietuvą“. Technologijų mokytoja Daiva Gronskienė su IId klasės mokiniu Kajumi Želviu vasario 15 dieną jau išdalijo pirmų klasių mokiniams  kelialapius į šį projektą-konkursą.
Vasario 16-osios renginius vainikavo Aitvarų fiesta. Mokiniai, vadovaujami mokytojos Birutės Beresnevičienės, skambant populiarioms melodijoms, žygiavo gimnazijos kiemelyje ir sveikino Lietuvą su 99-uoju gimtadieniu.

aitvaru fiesta

 Mokytoja Rimalda Vitkevičienė

Nuotraukos: Laura Kuchalskienė

Straipsnių peržiūrėjimai
1429815