^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

„Karjeros diena“ – nauja pažintis ir patirtis

karjeros ugdymasKovo mėn. gimnazijoje vyko tradicinė „Karjeros diena“. Į šį renginį buvo pakviestos 7 aukštosios mokyklos, kurios pristatė 6 studijų kryptis ir  jų programas  ir įvairių profesijų atstovai, pasakojantys apie savo veiklą, sėkmės istorijas ir eilinę darbo dieną.

Renginį pradėjo Šiaulių universiteto Menų fakulteto komanda. Studentai, vadovaujami savo dėstytojo pristatė Menų studijų programas. Pristatymas vyko neįprastai, nes jie, scenoje vaidindami įvairius etiudus, parodė mokiniams, kaip prasideda kiekviena, aktorinį meną studijuojančio studento paskaita.
Tuo pačiu metu teatro salėje vyko Vilniaus verslo kolegijos studijų programų pristatymas. Mokiniai turėjo daug klausimų VVK atstovams, nes apie  šioje kolegijoje vykdomas studijų programas – verslo vadybą ir marketingą, finansus ir apskaitą,  taikomąją anglų kalbą, programavimą ir internetines technologijas studentai pasakojo labai išsamiai ir  įdomiai.

Plačiau apie renginį skaitykite karjeros ugdymui svetainėje: http://mintiesgimnazija.lt/uk/index.php/renginiai/2014-m-m

Straipsnių peržiūrėjimai
1711175