Medelių sodinimo akcija

medeliaiRugsėjo 23-27 dienomis vyko medelių sodinimo akcija „Mūsų klasės medis". Jos metu kiekviena klasė pasodino po medelį. Taip mūsų mokykla prisijungė prie pasaulinio projekto, kurį organizuoja ENO virtualus mokyklų tinklas. Jungtinių tautų Rio 20 viršūnių susirinkime EKO mokyklos įsipareigojo pasodinti 100 milijonų medžių iki 2017 metų.

Šios akcijos metu I-IV klasių mokiniai, pasitarę su biologijos mokytojais ir parinkę augalui tinkamą vietą, pasodino įvairiausių  medžių. Tarp mums jau įprastų medžių: beržų, šermukšnių, ąžuolų, klevų, pušelių puikuosis ir retesni augalai: pūkenis bei žagrenis. IId klasės mokinio Fausto Matulevičiaus tėvelių dovanoti mokyklą puoš net trys medžiai. Akcijos dėka pagražėjo mokyklos stadionas, buvo suformuota alėja. Tikimės, kad medeliai prigis, augs, vešės ir gražiai žaliuos. Kiekvieną pavasarį džiugins savo žiedais, kiekvieną vasarą šlamės žalia lapija, kiekvieną rudenį nuklos praeivių takus margaspalviais lapais, kiekvieną žiemą linguos į viršų besistiebiančiomis šakomis.
Kviečiame pasižvalgyti po šios akcijos galeriją: