^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

Nepaprastos lenktynės gimnazijoje

Gruodžio 7 dieną, vakarop, į mūsų gimnaziją sugūžėjo beveik 50 aštuntokų iš Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos, „Ąžuolo“, „Šaltinio“, „Saulėtekio“ ir Alfonso Lipniūno progimnazijų. Džiaugiamės, kad į mūsų kvietimą dalyvauti „Nepaprastose lenktynėse po „Minties“ gimnazijos planetą“ atsiliepė toks gražus šaunių mokinių būrys iš kaimyninių mokyklų. Žaidimo tikslas – susipažinti su gimnazija ir, žinoma, laimėti pagrindinį prizą. Pažintinį – pramoginį žaidimą vedė gimnazijos skautai, vadovaujami vadovės Jūratės Gelžinienės. Susipažinę su žaidimo taisyklėmis, mūsų svečiai pasklido po įvairias stoteles: „M“ m M, Olimpo kalnas, Spalvų slėnis, Asmenybių puota, Lėlių paradas, Terra incognita, A COOL ENGLISH SCHOOL, KosMatika, Bio+chem+fiz, Atostogos.

lenktynes

Mūsų svečiai stotelėse atliko įvairias užduotis: ieškojo „nežinomos žemės“, paslapčių gimnazijos muziejuje, žaisdami susipažino su Lietuvos etnografinių rengionų tautiniais drabužiais, bandė atpažinti praeities ir dabarties asmenybes, įvairius daiktus, kvapus, atlikti fizikinius triukus ir praktines IT technologijas siejančias užduotis iš spalvų pasaulio, sprendė matematikos galvosūkius, anglų testus, varžėsi greičiu, ištverme bei tikslumu sporto salėje. Ach, kiek išbandymų!

Visų mokyklų mokiniai kovėsi narsiai ir ryžtingai. Jie buvo apdovanoti „Minties“ gimnazijomis padėkomis ir saldžiuoju prizu – saldainiais. Pagrindinį prizą laimėjo Alfonso Lipniūno progimnazijos mokinių grupė. Sveikiname juos! Renginio fofo galerija >>>

Rimalda Vitkevičienė, Inga Rulienė  (nuotraukos)

Straipsnių peržiūrėjimai
1429827