^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

Kitąkart būsime darnesni?

DSC 0031Rudenišką lapkričio trečiadienį mūsų mokykloje susirinko gausus būrys svečių iš įvairiausių Aukštaitijos kampelių. Tai nacionalinio konkurso „Mano pasaulis darniai Lietuvai“ dalyviai: iš įvairių mokymo įstaigų atvyko aštuonios komandos, kurias sudarė po penkis vyresniųjų klasių mokinius. Renginio dalyvius pasveikino mūsų gimnazijos direktorius E. Samas bei instrumentinė grupė. Prasidėjo trijų turų konkursas. Mūsų gimnazijos komandai, kurią sudarė Leta Remeikytė (IVd), Tadas Kaunelis (IVc), Diana Kavaliauskaitė (IVc), Redas Daunoravičius (Ib), Kristupas Baublys (Ib), tai buvo krikštas tokiame konkurse, kur klausimai atrodė vis krito ne patys lengviausi. Užimta penktoji vieta, galima teigti, garbinga vieta. Juk čia rungtasi su tokiomis komandomis, kurios jau penktą kartą dalyvauja šiame konkurse, turi patirties. Tai galima pasakyti apie Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazijos bei Ignalinos gimnazijos dalyvius. Po renginio kalbinome organizatorius mokslininkus iš A. Stulginskio universiteto apie šio konkurso misiją: „Mes manome, kad kiekvienas jaunas žmogus gali pakeisti pasaulį. Nė vienas lietuvis tam neabejingas ir ras šį tą įdomaus dalyvaudamas tokiame konkurse.‘‘ Apie tai jie parašė ir Mokyklos svečių knygoje muziejuje.

DSC 0056

Veronika Palionytė, IIId klasė

Straipsnių peržiūrėjimai
1429816