^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

Anglų kalbos diktantas - buvo įdomu pabandyti!

Anglų kalbos diktantas – tai Panevėžio „Minties“ gimnazijos II ir III gimnazijos klasių moksleivių anglų kalbos raštingumą skatinantis konkursas. 2016 metų lapkričio 10 dieną anglų kalbos diktantas organizuotas pirmą kartą. Pagrindinis konkurso tikslas – paskatinti gimnazistus didžiuotis, kad mokosi ir moka anglų kalba ne tik kalbėti, bet ir rašyti taisyklingai.

Diktantui išrinkau įdomesnį ir nenuobodų tekstą, kuris atitiktų dešimtų-vienuoliktų klasių moksleivių žinias. Džiaugiuosi, kad pirmas blynas neprisvilo. Tai patvirtina ir Karolio Rutkausko komentaras po diktanto: „Patiko, pakartočiau!” Gytis Sabeckis taip pat pasidalino savo mintimis: „Labai patiko, nes tokiame projekte dalyvauju pirmą kartą, įdomu sužinoti kokias klaidas darau“. Marta Rulytė sakė, kad jai patiko diktanto idėja ir norėtų, kad kažkas panašaus vyktų dažniau. Marta taip pat norėtų ir sudėtingesnio teksto.

Šiais metais siūlėme dalyvauti skirtingų gebėjimų dešimtokams ir vienuoliktokams (kiekviena anglų kalbos mokytoja išrinko po 3 mokinius), todėl išrinkau pasakojimą, kuris atitiktų vidutinį šių amžiaus grupių lygmenį, tačiau ateityje, manau, kad reikės tobulinti diktanto rašymo taisykles ir skirstyti gimnazistus į grupes pagal gebėjimus.

Anglų kalbos mokytojos nori padėkoti II-III klasių mokiniams, dalyvavusiems anglų kalbos diktanto rašyme ir nuoširdžiai pasveikinti laimėtojus:

diktantas
I vieta – Živilė Kairytė IIIb (mokytoja I. Dementjeva)
II vieta – Marta Rulytė IIIb (mokytoja R.Širmulienė)
II vieta – Karolis Rutkauskas IIId (mokytoja J.Ivanauskienė)
III vieta – Rytis Grigulis IIIb (mokytoja I.Dementjeva)


Sveikinimai!

Rasa Širmulienė, anglų kalbos mokytoja

Straipsnių peržiūrėjimai
1429818