^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

Moliūgų kelionė

paramaĮ gimnazijos vardadienio šventę iš jūsų sodų ir daržų buvo susirinkę saulėti svečiai - moliūgai. Iš jų išvirta sriuba gimnazijos valgyklos darbuotojos vaišino visą bendruomenę, o kiti moliūgai iškeliavo į Panevėžio paramos centrą. Centro direktoriaus pavaduotoja Aida Žygelienė dėkoja visiems už dovaną ir džiaugiasi, kad vaikų dienos centro lankytojai, vaikų grupinio gyvenimo namų gyventojai ir neįgalūs dienos centro suaugusieji ragaus rudeniškas mūsų moliūgų vaišes. Centras teikia daugybę paslaugų: aptarnauja ne tik vaikus, suaugusius turinčius negalią, bet ir daugiau negu 200 vienišų senelių. Todėl visų mūsų parama yra labai reikalinga ir laukiama.

Straipsnių peržiūrėjimai
1429824