^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė“

Rugsėjo mėnesį 10-ojo mokslo festivalio „Erdvėlaivis Žemė 2013“ dalyviai turėjo progą išgirsti prie naujausius mokslo tyrimus Lietuvoje ir pasaulyje, kitaip pažvelgti į kosmoso ir virtualiąsias platybes, pažinti robotų ir gyvosios gamtos pasaulį. Renginiuose dalyvavo ir mūsų gimnazistai.

 

 

 paltanavicius min

Festivalio renginiuose dalyvavo ir mūsų gimnazistai. Rugsėjo 17 d. paskaitą „Ar labai nutolome nuo gamtos pasaulio“ vyresniųjų klasių mokiniams skaitė žinomas Lietuvoje prozininkas, gamtininkas, fotografas, aplinkosaugininkas ir radijo laidų vedėjas Selemonas Paltanavičius. Kokie įspūdžiai, klausėme gimnazistų: „...buvo įdomu, įsiminėme, kad augalų pasaulis ne tik  gausus, bet ir labai paslaptingas", „nustebau, nežinojau, kad skruzdėlės skraido...", "sužinojau, kad skruzdėlės turi "tarnus", „patiko klausytis lektoriaus pasakojimų apie savo gyvenimą, kūrybinę veiklą, leidinius vaikams".

 

DAviza min

 

Rugsėjo 17 d. grupė gimnazistų kartu su geografijos mokytoja R.Vitkevičiene dalyvavo respublikinio projekto „Erdvėlaivis Žemė“ KTU Panevėžio instituto doktoranto Donato Avižos paskaitoje „Ar Lietuvos gruntai tinkami pastatų pamatams“. Mokiniai domėjosi ne tik molio ir smėlio savybėmis, grunto tinkamumu namų pamatams, bet sužinojo ir apie inžinerines specialybes, kurias galima įgyti Panevėžyje.

Straipsnių peržiūrėjimai
1693569