^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

Oranžinis Vardadienis

Spalio 20-ąją mūsų bendruomenė rinkosi į rudeniškai papuoštą gimnaziją švęsti Vardadienio. Šiais metais tradicinė Vardadienio šventė vyko kitaip... Jos temą pasufleravo per vasarą auginti ir iš sodų bei daržų nuimti ir gimnazijon atridenti moliūgai. Ir ne tik...

Gimnazijos kiemelyje išsirikiavo kompanija visaip dekoruotų ir aprengtų moliūgų, kuriuos šventei paruošė kiekvienos klasės mokiniai su auklėtojomis, talkino ir tėveliai, ir mokytojai. Visas instaliacijas ir dekoracijas „dailino“ mokytojos Angelė Vabalienė, Birutė Beresnevičienė, Irina Dementjeva, budėtoja Zenona Mundrienė.

moliugai

Ryte mokiniai su auklėtojomis rinkosi į klases ir jaukioje aplinkoje, pasiruošę vegetariškų patiekalų prie rudeniškos šiltos arbatos, maloniai bendravo, diskutavo, mynė mįsles, žaidė žaidimus, dalijosi įspūdžiais. Kiekviena klasė buvo parengusi Vertinimo komisijai įdomiausiai paruoštą patiekalą. Kadangi viskas vyko vienu metu, tad komisijos (jų buvo net 4), norėdamos pamatyti viską, paragauti patiekalų, aptarti ir įvertinti, turėjo nertis iš kailio. O visos klasės buvo puikiai pasiruošusios!

Po Vegetariško maisto rytmečių klasėse šurmulys persikėlė į kitas gimnazijos erdves: mokiniai ir mokytojai lankė natiurmortų, fotonuotraukų parodas, gimnazijos muziejų. Žinoma, daugiausia žiūrovų sulaukė moliūgų ekspozicija kiemelyje. Ryškūs, spalvingi ir įvairiai dekoruoti moliūgai visus džiugino dar keletą dienų, kol stiprus vėjas ir gausus lietus neišardė instaliacijų. Moliūgai buvo sunešti į valgyklą ir spalio 26 dieną virėjos nemokamai vaišino visą bendruomenę gardžia moliūgų sriuba.

Mokytojai ir gimnazijos darbuotojai rudenio auksu, sidabru ir žalvariu pasidžiaugė Vegetariško maisto popietėje „Rudens karoliai“.

Vardadienio šventė buvo linksma, nes visa gimnazijos bendruomenė kūrybiškai, nuoširdžiai ruošėsi jai. Apie tai byloja mokytojos I. Rulienės nuotraukose užfiksuotos akimirkos iš šiltai rudeniškos ir nuotaikingos Vardadienio šventės.

                                               Lietuvių kalbos mokytojos Nijolė Krivickienė ir Aušra Balčikonienė

Renginio fofo galerija >>>

 

Straipsnių peržiūrėjimai
1429802