^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

Mintiečių gretose - naujai pakrikštyti pirmokai

KoliažaiSpalio 26-ąją, neramiai krikštynų laukę pirmokai, pagaliau gavo krikšto liudijimus ir tapo tikrų tikriausiais mintiečiais. Visus išbandymus įveikę mūsų naujokai, nestokojo energijos ir geros nuotaikos. Linkime jiems tvirtų ir sėkmingų žingsnių žengiamų kartu su visa gimnazijos bendruomene. Džiaugiamės Ia klasės auklėtojos Zitos Morkūnienės padėka:

„Ia klasės mokiniai (manau, kad ir kiti pirmokai) ir aš, klasės vadovė,  dėkojame už mums organizuotas krikštynas: už puikius kvietimus, krikštynų liudijimus, įdomias "stoteles", kuriose ieškojome užuominų,  "mokėmės",  "gydėmės", " gaminome valgį", "vadavomės" iš paslaptingo dvasių pasaulio. Renginys mums labai patiko. Pirmokai smagiai praleido laiką. Tapo pilnateisiais bendruomenės nariais.  Visų pirmų klasių vadovų vardu dėkoju teatro vadovei Birutei, dvyliktokams ir jų auklėtojams. Su pagarba Zita.“

Aplankykite renginio fotogaleriją:

Nuotraukos: Inga Rulienė, IT mokytoja

Straipsnių peržiūrėjimai
1429854