^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

Čia mes gyvename

DSCN0004Spalio 25 dieną antrų klasių mokinių grupės lenktyniavo istorijos, geografijos, ekonomikos, etikos ir tikybos žinių konkurse „Gyvenu čia“, kuris buvo skirtas gimtajam miestui Panevėžiui. Mokiniai atsakinėjo į įvairius klausimus. Iš pateiktų fotografijų turėjo atpažinti miesto įstaigas, aikštes, gatves. Renginį organizuoti padėjo turizmo ir mitybos bei technologijų mokytoja Daiva Gronskienė su savo mokiniais. Mokiniai susipažino su panevėžietiškų bandelių receptu. IIa klasės mokinių grupė tapo konkurso „Gyvenu čia“ nugalėtoja.

Sveikiname konkurso dalyvius ir kviečiame visus mūsų mokinius savo gimnaziją ir miestą puošti gražiais darbais, pasiekimais sporto varžybose, olimpiadose.

Rimalda Vitkevičienė, geografijos mokytoja

Straipsnių peržiūrėjimai
1429805