^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

A.Lipniūno progimnazijoje skambėjo miesto mokyklų himnai

minties merginu chorasSpalio 20 dieną Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijoje vyko Panevėžio miesto mokyklų koncertas „Skamba mano mokyklos daina“, skirtas  progimnazijos 35-ajam gimtadieniui paminėti.   Tai miesto muzikos metodinio būrelio renginys, kurį iniciavo būrelio  pirmininkė, muzikos mokytoja metodininkė Loreta Palavenienė.  Ji pasiūlė susiburti visiems drauge į bendrą veiklą ir pristatyti bei sudainuoti savo mokyklos dainą-himną.
Koncerte dalyvavo  Panevėžio miesto gimnazijų ir progimnazijų  kolektyvai:  JBG jaunimo choras (vadovės  Jelena Grobova, Vilanda Lapėnienė), 5-osios gimnazijos choras (vadovė  Zita Pilkauskienė), „Minties“ gimnazijos merginų choras (vadovė Eglė Šarauskienė), „Vilties“ progimnazijos 3-4 kl. mokinių choras (vadovė Irina Gustienė),  „Aušros“ progimnazijos mokinių choras (vadovė Lina Veršelienė), „Žemynos“ progimnazijos 5-8 kl. merginų ansamblis (vadovė Edita Jurgėlienė), „Vyturio“ progimnazijos mokinių choras (vadovė Zita Lūžienė), Alfonso Lipniūno progimnazijos „Angelaičių“ choras (vadovė Loreta Palavenienė), „Ąžuolo“ progimnazijos mokinių choras (vadovė Valdonė Glebavičienė),  Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos ansamblis (vadovė Aldona Mikolaitienė). Pračiau apie renginį >>>

Straipsnių peržiūrėjimai
1429831