^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

Muziejų diena su miesto muziejininkais

m2Šiais metais gimnazistai Tarptautinę muziejų dieną paminėjo kartu su miesto muziejininkais. Jaunųjų muziejininkų komanda „Mintis“ dalyvavo jau trečius metus Panevėžio kraštotyros muziejaus rengiamose orientacinėse rungtyse „Muziejaus lobiai“. Rasti paslėptus lobius muziejuose bei jų filialuose panoro 26 komandos, kurias sudarė nuo mažiausio iki didžiausio. Organizatoriams išdalinus užduotis buvo duotas startas ir komandos turėjo mažiau nei per 2 valandas atsakyti į gana nelengvus klausimus bei atlikti originalias užduotis: turėjo ieškoti paslėptų užuominų, bėgioti po centrines Panevėžio gatves, netgi šokinėti per šokdynę. Pavargę, bet su šypsenomis dalyviai vienas po kito grįžo į finišą. Belaukdami rezultatų, buvome ir kitų Muziejų nakties renginių dalyviai: stebėjome kariškos technikos demonstravimą, retro ansamblių pasirodymus. Aštuntą valandą, renginio „Rožės pražydėjimas tamsoje“ metu, sužinojome, kas buvo patys geriausi lobių ieškotojai šį vakarą. Plojimais pasveikinome visus prizininkus, ypač pirmąją vietą laimėjusią šeimyną „Klimbalė“. Mūsų komanda 4 taškais atsiliko nuo prizininkų, tačiau nuotaikos nesugadino. Juk laukė nuotaikingas jaunimo grupių „FREEMAN“ ir „A BROKENLEG“ koncertas ir dar daug kitų vakaro renginių.

Ovidija Barzdaitė, jaunoji muziejininkė

Straipsnių peržiūrėjimai
1429821