^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

Chemikų diena

chd1Chemikai savo šventę mini tris kartus metuose: kovo 6-ąją – Periodinės elementų lentelės gimimo datą, gegužės 30-ąją, kurią mini Lietuvos chemikai ir spalio 23-ąją minima Molekulės diena.

Mūsų gimnazijoje mokiniai Chemiko dieną paminėjo gegužės 18 dieną. Renginys prasidėjo Id klasės mokinių viktorina „Chemijos įdomybių aruodas“. IIIc klasės mokiniai Tadas Kaunelis ir Andrius Skirtun uždavinėjo mokiniams klausimus iš chemijos istorijos, ekologijos, cheminio eksperimento. Atsakiusieji mokiniai džiaugėsi „Chemijos laboratorijos“ dovanomis – mažais muilais.

chd2

Kokia chemikų diena be garsių pasaulio mokslininkų: jų portretų parodą galite apžvelgti prie chemijos kabineto.

O kaip chemija be stebuklų? IV klasės gimnazistės Aistė Kubiliūtė, Asta Janonytė ir Agnė Prankaitė nuvedė į stebuklų šalį, kur siautė vulkanai, be ugnies degė nosinės, lydėsi nailonas, atsirasdavo spalvų vaivorykštės. Trečiokės kūrė lankstinukus „Žalioji zona“. Visos pirmos klasės stebėjo ekologinį filmuką „MAN“.

Šventės pabaigoje pasidžiaugėme mokiniais, kurie geriausiai pasirodė gamtamoksliniuose konkursuose, projektuose ir kituose renginiuose.

Tikimes, kad ši šventė taps tradincine gimnazijoje ir aktyviai įtrauks mokinius.

Tadas Kaunelis, IIIc klasė

Straipsnių peržiūrėjimai
1429841