^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

FIT'o konkurse rungėsi antrokai

FIT'o diena - popietė smalsiems fizikos ir informacinių technologijų gerbėjams. Čia rungiasi gimnazijos antrokai ir nei viena komanda nelieka be prizų. Smagių rungčių valandėlei susirinkusios komandos netruko įveikti visas aštuonias organizatorių pateiktas užduotis: 10 klausimų protmūšį, spalvų dėlionę, kūrė netikėto reiškinio pasakojimą, jungė elektros grandinę, bandė įminti vaizdo siužeto fizikinę prigimtį, o dar kapitonų rungtis, namų darbai - kryžiažodis, bei smagiausia užduotis - „Ieškom ryšio“.
Komanda nugalėtoja paskelbta IIb vaikinų komanda „Ungurių balius“, vos tašku nuo jos atsiliko IIa komanda „Vanduo“, trečioji liko IId komanda. Sveikiname visus gausiai susirinkusius į renginį ir linkime, kad fizikos ir IT žinios neliktų nuošalyje jūsų kasdienybėje.

fit 2016

Organizatoriai: mokytojos Onutė, Daiva, Rasa ir Inga

Nuotraukos: Inga Rulienė

Straipsnių peržiūrėjimai
1596905