^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

Nominacijų popietė „Mes esame, nes esate jūs!“

popiete2016

Gegužės 5 dieną bibliotekoje vyko nominacijų popietė „Mes esame, nes esate jūs!”. Tai jau ketvirta šventė bibliotekos bičiuliams, kurie jau sunkiai tilpo skaitykloje. Ši popietė skirta Bibliotekų metams. Ir šią nedidelę šventę smagiai pradėjo šokėjai Gintarė ir Kazimieras.

Popietėje buvo paskelbti geriausi šių mokslo metų skaitytojai: Marta Rulytė (IIb klasė), Gabrielė Rauckytė (IVc klasė), Diana Kavaliauskaitė (IIIc klasė), Veronika Palionytė (IId klasė), Dovilė Vasiliūnaitė (IId klasė), Irmina Urbonienė (etikos mokytoja).

Jiems buvo įteiktos „Geriausio skaitytojo“ nominacijos ir prizai. Džiaugiamės, turėdamos tokias skaitytojas, ir stengsimės, kad joms niekada nepritrūktų įdomių knygų. Labai norėtumėme, kad ateityje šiame sąraše atsirastų ir vyriškų vardų.

Paskelbta ir apdovanota daugiausiai knygų perskaičiusi klasė. Tai IIb kolektyvas. Išrinktos    mūsų bibliotekos populiariausios laisvalaikio knygos.

Popietės metu išdalintos šios nominacijos:

  • Nominacijos „Jaunasis knygnešys“ - Veronikai, Mildai, Martai, Živilei ir Ridui.
  • Nominacijos „Jaunasis kino operatorius“ - Martai ir Tadui.
  • Nominacijos „Jaunasis aktorius“ - Gabrielei, Ugnei, Živilei, Tadui ir Kasparui.
  • Nominacija „Metų atradimas“ – Ridui.
  • Įvairios nominacijos už integruotus skaitymo skatinimo projektus buvo įteiktos lietuvių kalbos ir literatūros mokytojoms Dainai, Eglei, Adelei, Nijolei ir Emilijai.

Šiemet nominantų buvo kaip niekada daug. „Metų fotografo“ nominacija įteikta mokytojai Ingai. Jos ketvirtokų dėka turime tiek puikių nuotraukų. Dalį jų matote bibliotekos stende.

„Jaunojo dailininko“ nominacijas gavo: Gerda, Gabija ( Morkevičiūtė) ir kita Gabija (Balčiūnaitė).

Tradicines nominacijas „Atkaklusis internautas“ suaugusiųjų kategorijoje laimėjo matematikos mokytoja Vilma. Tokia pati nominacija mokinių kategorijoje teko trečiokei Astai, už dažną pasisėdėjimą prie kompiuterio.

Dar išdalinome „Metų rėmėjo“ , „Kaimyno, be kurio sunku gyventi“, „Bibliotekos bičiulio“ nominacijas.

Popietėje buvo apdovanoti mūsų paskelbto konkurso „Laiškas bibliotekai“ nugalėtojai. Tikrai manėme, kad ši užduotis bus lengvesnė. Paaiškėjo, kad visuose jūsų laiškuose radome mus sužavėjusių minčių. Ačiū visiems už visus pasiūlymus, vertinimus, idėjas. Džiaugiamės, kai rašote, jog mūsų gimnazijoje pradėjote daugiau skaityti. Dėkojame mokytojoms, raginusioms parašyti. Laiško konkurso nugalėtojo prizą skyrėme Domui Minkevičiui iš Id klasės. Padėkojome ir šiems įdomių minčių autoriams: Titui Barisui (Ia klasė), Gabijai Motiekaitytei (Ib klasė) ir Dovilei Vasiliūnaitei (IId klasė).

Pamoka prie kavos ir arbatos puodelio pralėkė akimirksniu. Pasidžiaugėme bibliotekos savanoriais pagalbininkais, pasiklausėme Živilės ir Gabrielės dainų, Veronikos skaitomo J. Erlicko eilėraščio „Sena knyga“, nusifotografavome bibliotekos ir gimnazijos istorijai.

Renginio nuotraukų galerija >>>

Iki susitikimo kitais metais.

Bibliotekininkės Dalia ir Milė

Straipsnių peržiūrėjimai
1429825