^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

Panevėžio kolegija – Tavo karjeros pradžia

pan kolegijaAbiturientams artėja apsisprendimo metas. Ir vėl teks rinktis – kur studijuoti: studijos didmiesčiuose, užsienyje? O gal geriau netoli namų, Aukštaitijos sostinėje, Panevėžyje įsikūrusioje Panevėžio kolegijoje.

Tuo tikslu gegužės 10 dieną grupė III-IV klasių merginų ir apsilankė Panevėžio kolegijoje. Norėjome plačiau susipažinti su biomedicininės srities studijų programomis: bendrosios praktikos slauga, burnos higiena, grožio terapija, kineziterapija. Šias studijų programas mums pristatė Panevėžio kolegijos studijų ir karjeros centro konsultantė Jovita Černienė. Ji pažymėjo, kad kineziterapija biomedicininių mokslų katedros stiprybė. Respublikiniuose ir tarptautiniuose kineziterapeutų konkursuose Panevėžio kolegijos studentai laimi pirmas ir prizines vietas, išvyksta stažuotis į užsienį. Studentai praktinius įgūdžius tobulina moderniuose kosmetinių procedūrų, dekoratyvinės kosmetikos, manikiūro ir pedikiūro, masažo kabinetuose. Buvome sužavėti kabinetų įranga, kur gali pasijusti kaip tikroje darbo vietoje. Studentai tobulinasi, atlikdami procedūras vieni kitiems, į masažo procedūras už minimalų mokestį priimami ir panevėžiečiai.

Konsultantė pabrėžė, kad ne vien studijomis jaunas žmogus gali būti gyvas. Savo kūrybinius gebėjimus studentai gali atskleisti kolegijoje veikiančiose teatro menų studijose, klubuose.

Panevėžio kolegija bendradarbiauja su įvairiomis Lietuvos ir užsienio aukštosiomis mokyklomis, verslo įmonėmis. Studentai gali išvykti studijuoti į užsienį, o, nuėję praktikai į įmones, Respublikinę Panevėžio ligoninę, turi realias, o ne popierines praktikos vietas.

Įdomiausia buvo kineziterapijos lektoriaus Dariaus Mikšio paskaita. Susipažinome su netradiciniais masažo būdais, mokėmės pažinti savo kūną, kad ateityje galėtume išvengti stuburo ir kitų kūno problemų. Mūsų mokinių didžiausia problema – netaisyklinga laikysena, nepatogus sėdėjimo būdas. Buvo smagu klausytis paskaitos, sėdint ant kamuolių.

Atsisveikinome su kolegija, galvodami apie tai, kad reikia čia sugrįžti, kur galėsime mokytis, augti, tobulėti ir pasiekti savo tikslą.

           Informaciją pateikė chemijos mokytoja R.Vezbergienė

Straipsnių peržiūrėjimai
1594760