^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

V.Šekspyro skaitymai bibliotekoje

Minint 400-ąsias V.Šekspyro mirties metines G. Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka surengė rašytojo kūrybos skaitymus netradicinėse erdvėse. Taip palaikyta Lietuvos bibliotekininkų draugijos ir Britų tarybos iniciatyva „Šekspyras gyvas bibliotekose“ (Shakespeare Lives in Libraries) ir pradėta Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė.

Susirinkusieji į Šekspyro skaitymus gavo unikalią galimybę kartu su skaitovais keliauti per biblioteką ir žymiausių kūrinių puslapius.

Šalia profesionalų įtaigiai nuskambėjo „Minties“ gimnazijos mokinių Akvilės Steponavičiūtės ir Astos Janonytės, (mokytoja Birutė Beresnevičienė) ištrauka iš „Vasarvidžio nakties sapno”. Plačiau apie renginį >>>

Straipsnių peržiūrėjimai
1597784