^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

„Minties“ lyderiai - Ia klasė!

DSC 01072016-02-11 startavo integruotas geografijos, muzikos, lietuvių kalbos ir literatūros, technologijų, istorijos ir kūno kultūros trumpalaikis projektas „MINTIES“ LYDERIAI pirmų klasių mokiniams. Valstybės atkūrimo dienos proga mokinius pasveikino Anykščių Jono Biliūno gimnazijos mokinių muzikinė grupė „Pepper Tea“. Mūsų gimnazijos pirmokams buvo įteikti kelialapiai, kviečiantys skaityti knygas, įgyti daugiau žinių apie Lietuvos istoriją, muziką, geografiją, susipažinti su regionų valgiais, žaisti lietuvių liaudies žaidimus.

Balandžio 21 dieną pirmų klasių mokinių grupės parodė savo pasiekimus projekto finaliniame konkurse. Gimnazistai atsakinėjo į klausimus, klausėsi Lietuvos etnografinių regionų dainų, žaidė, ragavo lietuviškos duonelės ir sūrio, žemaitiško kastinio.

Visoms klasėms įteiktos padėkos ir atminimo dovanėlės. Aukščiausius įvertinimus gavo Ia klasės mokinių grupė. Sveikiname nugalėtojus ir visus dalyvius!

 Projekto organizatoriai

 

 

Straipsnių peržiūrėjimai
1639643