Konkursas „MUZIKINĖ MINTIS 2016“

Balandžio 14 dieną gimnazijoje vyko Panevėžio miesto mokyklų dainos, atliekamos užsienio (antra) kalba konkursas „MUZIKINĖ MINTIS“. Konkurso tikslas – užsienio kalbų populiarinimas ir Panevėžio miesto moksleivių meninės saviraiškos skatinimas. Renginys startavo praėjusiais metais. Šiais metais varžėsi 8-10 klasių atlikėjai iš įvairių mokyklų. Džiugu, kad sulaukėme net vienuolikos dalyvių: solistų, duetų, ansamblių. Klausėmės atlikėjų iš „Vyturio“, „Vilties“, „Saulėtekio“, „Šaltinio“, „Senvagės“, „Skaistakalnio“, A. Lipniūno, J. Balčikonio, K. Paltaroko mokyklų.

muzikine mintis

Geriausia soliste nominuota „Vyturio“ progimnazijos aštuntos klasės mokinė Austėja Rusteikaitė. Ją ruošė rusų kalbos mokytoja Margarita Viduolienė. Pirmą vietą duetuose užėmė „Vilties“ progimnazijos aštuntokės Elvina Bulbenkovaitė ir Liepa Velutytė. Merginų laimėjimu džiaugėsi jų rusų kalbos mokytoja Tatjana Leonova. Nugalėtojais tarp grupių tapo „Saulėtekio“ progimnazijos „Flygeriai“. Jų vadovė – vokiečių kalbos mokytoja Daiva Gedeikienė. Nugalėtojams buvo įteikti diplomai. Kitiems dalyviams įteiktos padėkos, o saldumynais džiaugėsi visi atlikėjai.

Renginyje gražiai pasirodė „Minties“ gimnazijos merginų ansamblis ir solistė Judita Lebedevaitė. Jas paruošė muzikos mokytoja Eglė Šarauskienė, kuriai širdingai dėkojame. Renginį vedė ketvirtos klasės gimnazistai Simona Klimovaitė ir Adomas Navardauskas.

Dėkojame visiems, padėjusiems organizuoti konkursą.

Geras jausmas, kai pajunti, kaip skamba kalba, o su muzika sakiniai ar posakiai daug geriau įsirėžia į atmintį. Mokykimės kalbų, kalbėkime jomis ir tuo pačiu turtėkime vidumi sakome mes, rusų kalbos mokytojos Reda Ambrazaitienė, Zita Morkūnienė ir vokiečių kalbos mokytoja Rasa Paukštytė.

Renginio nuotraukų galerija >>>