Mokymasis netradicinėse erdvėse

Kas žino, kokie turi būti daiktai – tas protingas žmogus; kas žino, kokie daiktai yra iš tikrųjų – tas patyręs žmogus; o kas žino, kaip juos pagerinti – genialus žmogus. (D. Didro)

Balandžio 7 dieną „Saulėtekio“ progimnazijoje vyko regioninė bendrojo ugdymo mokyklų konferencija „Mokymasis netradicinėse aplinkose“. Pagrindinius pranešimus skaitė vadybos konsultantas, suaugusiųjų mokymo ekspertas Arūnas Bėkšta ir Kėdainių krašto muziejaus Daugiakultūrinio centro vadovė Audronė Pečiulytė. Lektoriai pripažino, kad ugdymo procese netradicinės veiklos – sėkmingas kelias pažinimo link.

Mokytojai ir mokiniai kalbėjo apie integruotas pamokas, žmogaus ir aplinkos sąveiką, lietuviškas, rusiškas, vokiškas Velykų tradicijas. Svarbiausi pranešimai buvo: „Vanduo – gyvybės šaltinis“, „Saulėgrįžos ratu: Velykos“.

konferencija

Mūsų gimnazijos mokytojų ir mokinių komanda, kuriai atstovavo mokytojos: Jūratė Gelžinienė, Jovita Ivanauskienė, Regina Vezbergienė ir IIId klasės mokiniai: Leta Remeikytė, Iveta Gelžinytė, Gintarė Ivanauskaitė, Kasparas Rašimas ir Alanas Žardeckas pristatė stendinį pranešimą „Natūralios kosmetikos laboratorija „ŠARMS“, originaliai pateikė muilų ir kitų kosmetinių priemonių reklamą, filmuką apie muilo gamybą. Sulaukėme gausių plojimų ir pageidavimų išmokti gaminti muilą. Mokymasis netradicinėse erdvėse – sielos atgaiva ir mokiniams, ir mokytojams.

Informaciją pateikė chemijos mokytoja Regina Vezbergienė