Kaupėme verslumo įgūdžius Šiaulių MMB mugėje 2016

Kovo mėn. prekybos ir laisvalaikio centre „Tilžė“ vyko pirmoji „Šiaulių regiono mokomųjų mokinių bendrovių (MMB) mugė 2016“. Joje savo verslo idėjas pristatė per 20 mokomųjų mokinių bendrovių iš Šiaulių, Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Alytaus, Vilkaviškio. Parodoje netrūko išradingų idėjų ir veiklių jaunų žmonių.

Panevėžio „Minties“ gimnazijoje mokinių mokomosios bendrovės „Inovatyvus Jaunimas“ veiklai vadovauja ekonomikos mokytojas Marius Tubis. Mugės metu vyko konkursas, bendrovių apdovanojimai. MMB „Inovatyvus Jaunimas“ buvo nominuota kaip geriausias verslo interviu (prizą įsteigė UAB „Rūta“). Plačiau apie bendrovę >>>

„Dalyvaudami tokiose mugėse kaip ši, moksleiviai gauna naudingos patirties ir patyrusių verslininkų įžvalgų, taip jie noriai tobulėja ir ugdo savo bendruosius ir profesinius įgūdžius,“ – džiaugiasi VšĮ. „Lietuvos Junior Achievement“ direktorius Justinas Noreika. MMB mugėje lankėsi LR Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius, Šiaulių miesto meras Artūras Visockas, Šiaulių miesto verslo atstovai.