^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

Išbandėme jėgas „Kengūros“ konkurse

Kovo 17 dieną vyko tarptautinis matematikos konkursas „KENGŪRA“. Šiame konkurse aktyviai dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokiniai. Net 72 gimnazistai parodė norą dalyvauti konkurse ir pasitikrinti savo matematinius gebėjimus, loginį mąstymą, greito skaičiavimo įgūdžius, atidumą, dėmesingumą. Konkurso dalyviai  pagal amžių yra skirstomi į 6 grupes. 26 mūsų gimnazistai sprendė grupės J (Junioras) ir 46 – grupės S(Senjoras) užduotis. Visų grupių dalyviai per 75 minutes turėjo įveikti net 30 įvairaus sunkumo uždavinių. Svarbiausia, kad už neteisingus sprendimus skiriami baudos taškai. Taigi, atliekant užduotis, labai svarbu pasirinkti savo taktiką ir strategiją, kuri pasiteisins arba ne!? Nekantriai lausime rezultatų.

002  007

Konkurso organizatoriai

Straipsnių peržiūrėjimai
1597789