^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

Tęsiasi 10-asis „Temidės“ konkursas

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato organizuotame bendrojo ugdymo mokyklų ir profesinio mokymo įstaigų mokinių respublikinio teisinių žinių konkurso „Temidė“ II etape dalyvavo gimnazijos komanda „Justicija“. Komandos nariai: Iveta Gelžinytė, Leta Remeikaitė, Alanas Žardeckas, Emilė Tomkevičiūtė, Rokas Kaušakys, Kasparas Rašimas.

Konkursą sudarė 3 dalys: prisistatymas, protų mūšis ir atsisveikinimas. Visos komandos atsakingai ruošėsi ir demonstravo žinias ir įdomius namų darbus. Beje konkurse vertinamos ne tik jaunuolių teisinės žinios, bet ir meniniai gabumai.

Toks renginys vyko jubiliejinį – dvidešimtąjį – kartą. Per tuos metus, ne vieną kartą, „Minties“ gimnazijos komandos yra tapusios nugalėtojomis. Džiaugiamės, kad ir šį kartą mus lydėjo sėkmė. Įgiję pasitikėjimo ir palaikomi gausaus būrio savo sirgalių, ruošiamės balandžio 15 dieną dalyvauti III-jame etape kuris vyks Velžio gimnazijoje.

Birutė Beresnevičienė, teatro mokytoja

Straipsnių peržiūrėjimai
1597765