^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

Su švente, mieli mintiečiai!

akcija 

Gimnazijos kiemelyje, gyvąjį Laisvės žiedą sukūrę mintiečiai, kovo 10-osios rytą pradėjo giedodami Lietuvos himną. Daugelis mokinių į Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimui skirtus renginius įsiliejo tarsi savaime, jau suprasdami bendrumo, pilietiškumo, pagarbos, meilės Lietuvos kalbai, istorijai ir tradicijoms svarbą.

Pertraukos skambėjo laisvę skelbusios muzikos garsais ir žodžiais, trispalvė švarko atlape priminė šventės prasmę. Džiugiai nusiteikę, į renginius gimnazistus kvietę Mokinių parlamento atstovai, tuo pačiu linkėjo gražios šventės kiekvienam iš mūsų. Respublikinio  konkurso „Švari kalba - švari galva“ dalyviai kovo 9-10 dienomis patikrino savo lietuvių kalbos žinias ir liko nenusivylę. Jie žino, koks ypatingas tautos išskirtinumo simbolis yra lietuvių kalba.

Į miesto Laisvės aikštėje organizuojamą Kovo 11-osios bėgimą, skirtą paminėti 26-ąsias atkurtos Lietuvos Nepriklausomybės metines skubėjo gausus būrys mūsų sportininkų. Čia 26 val. trukusio estafetinio bėgimo metu dalyviai perdavė vienas kitam Lietuvos Respublikos vėliavą. Šį bėgimą antrus metus organizuoja Karaliaus Mindaugo husarų batalionas. Šiemet pagerintas Lietuvos estafetinio bėgimo rekordas, panevėžiečiai ir miesto svečiai įveikė 824 ratus, o tai yra 354 kilometrai (nuotraukos).

tadas kartu mes lietuva

Respublikinis edukacinis konkursas-protų mūšis „Kartu mes Lietuva“ Panevėžio apskrities mokyklų bendruomenes kvietė pasidalinti žiniomis apie Lietuvą. Panevėžio „Minties“ gimnazijos jungtinė mokytojų ir mokinių komanda, vos puse taško atsilikusi nuo prizininkų, džiaugėsi 4-ąja vieta ir galimybe dar kartelį apžvelgti savo krašto istorijos, geografijos, literatūros, muzikos, kino ir sporto išskirtinius įvykius bei asmenybes (nuotraukos).

Klubas „Gimnazijos pulsas“

Straipsnių peržiūrėjimai
1639545