Nuoširdi padėka „Knygų Kalėdų“ akcijos bičiuliams

kn kaledosPasibaigė jubiliejinė, penktoji akcija „Knygų Kalėdos“. Džiaugiamės jos rezultatais – skaitytojai ras bibliotekoje net 17 naujų knygų (žiūrėkite pridedamą sąrašą). Dėkojame visiems, aktyviai dalyvavusiems akcijoje ir parėmusiems gimnazijos biblioteką naujomis knygomis:

Buhalterei Laimutei Bečelytei, Ia klasės mokinėms Aušrai Garšvaitei ir Ugnei Jakusevičiūtei, IVa, IVb , IIb ir Ia klasių kolektyvams ir jų auklėtojoms už padovanotas knygas.

Mokytojai Eglei Noreikienei ir 2l2 klasei už gražią iniciatyvą: surinkę pinigus, nupirko bibliotekai net 5 skaitymo projektui reikalingas knygas.

IIa, IIIc ir IIIe klasėms už pinigus, skirtus knygoms įsigyti (27, 80 €). Bibliotekininkės pačios pridėjo trūkstamą sumą ir nupirko 3 naujas knygas.

Kviečiame visus lankytis ir skaityti. Naujų knygų sąrašas: pdf

Bibliotekininkės