^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

2017-10-27. Gimnazijos vardadienis (konkursas „Išradingiausia kompozicija“)

dovanosGimnazistai džiaugiasi pirma rudens atostogų diena. Įkyriai pliaupia lietus. Tautvydas, Remigijus ir Martynas ardo konkurso „Išradingiausia kompozicija“, skirto gimnazijos vardadieniui ir Lietuvos 100-mečiui paminėti, daržovių dėliones ir į maišus krauna dar gerai išsilaikiusias rudens gėrybes. Dirba iš širdies, nes iš socialinės paramos centro darbuotojos Aidos Žygelienės sužinojo, kad mūsų vaišių nekantriai laukia centro lankytojai. Remigijus su Martynu nori atrodyti taip, kaip ponai prieš šimtą metų, todėl rengiasi ilgus paltus ir dedasi skrybėles, bet jie labiau panašūs į Kalėdų Senelius su pilnais maišais ant pečių.

Socialinės paramos centro darbuotojai nuoširdžiai dėkoja „Minties“ gimnazijos bendruomenei už padovanotas rudens gėrybes, kurias valgys žalias, gamins įvairius patiekalus ir dar užsišaldys žiemai.

kompozicija
Sveikiname gimnazistus kompozicijų kūrėjus, nugalėjusius nominacijose:

IŠRADINGIAUSIA KOMPOZICIJA (pagrindinis apdovanojimas) – Id klasė, IŠRADINGIAUSIAS PRISTATYMAS – IIIb klasė, SPALVINGIAUSIA KOMPOZICIJA – IId klasė,  ŽAISMINGIAUSIA KOMPOZICIJA – IIa klasė, LINKSMIAUSIA KOMPOZICIJA – IVb klasė.

Šventė baigėsi, o geri darbai džiugina širdį, vaisiai ir daržovės padovanoti socialinės paramos centro lankytojams, išradingiausių kompozicijų kūrėjai apdovanoti diplomais ir saldžiais prizais – šakočiais.

Meno vadovė Birutė Beresnevičienė

Straipsnių peržiūrėjimai
1447436