Idėjų mugė: ir pirkome, ir pardavėme!

Balandžio 30 d. Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazijoje miesto mokytojų iniciatyva įvyko mugė „Įgyvendintų idėjų mozaika“. Jos metu įvairių dalykų mokytojai, lopšelių-darželių auklėtojai pristatė savo renginių, projektų, pamokų ar kitos kūrybinės veiklos rezultatus, įdomias idėjas. Šiame renginyje dalyvavo ir būrys gimnazijos mokytojų: Eglė Noreikienė, Jolanta Simonavičienė, Virginija Juknienė, Regina Vezbergienė, Ona Liškauskienė, Rasa Širmulienė, Jūratė Gelžinienė, Emilija Gedraitienė, Asta Diržinauskienė, Adelė Samuolienė, Ramutė Stasevičienė, Rasa Žulienė, Danguolė Smalinskienė. Mokytojams už atliktus ir įdomiai pristatytus metodinius darbus buvo teikiamos nominacijos. Džiaugiamės ir sveikiname mokytojas nugalėtojas:

• Nominacija „Atradimo džiaugsmas“ skirta mokytojai metodininkei, skautų draugovės „Gabija“ vadovei Jūratei Gelžinienei už darbą „Trys žingsneliai saviugdos pakopomis“.
  • Nominacija „Pabandyk pats!“ skirta mokytojai metodininkei Eglei Noreikienei, už darbą „XXI amžiaus vaizdaraštis“.

Klubo „Gimnazijos pulsas“ informacija