Konkursas „MUZIKINĖ MINTIS“

Balandžio 23 dieną gimnazijoje vyko Panevėžio miesto mokinių dainos konkursas užsienio (antra) kalba „MUZIKINĖ MINTIS“. Konkurso tikslas – užsienio kalbų populiarinimas ir Panevėžio miesto moksleivių meninės saviraiškos skatinimas. Konkurse dalyvavo 8–12 klasių atlikėjai iš V. Mikalausko, J. Balčikonio, J. Miltinio, „Vilties“ ir „Minties“ mokyklų.

Nugalėtojai buvo apdovanoti prizais ir diplomais, o visi dalyviai pamaloninti padėkomis ir saldumynais. Pirmą vietą komisija skyrė J. Balčikonio gimnazijos mokinių grupei „Samovarčiki“, antroji vieta teko Vytauto Mikalausko menų gimnazijos mokinei Rusnei Tušlaitei, o trečia vieta įvertinta J. Miltinio gimnazijos trečiokė Greta Šaduikytė.

Smagiai praleidome laiką, renginį vedė „Minties“ gimnazistai Simona Klimovaitė ir Kazimieras Vaitkevičius.

Tai pirmas tokio pobūdžio renginys gimnazijoje. Viliamės, kad taps tradicinis.

Karolina Balčiūnaitė, IIIa klasė