^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

Atidaryta paroda „Šeima įšalo šešėlyje“

tereso parodaBalandžio 8 dieną gimnazijoje atidaryta Panevėžio kraštotyros muziejaus vyr. muziejininko Martyno Tereso  parengta fotografijų ir asmeninių laiškų paroda skirta tremtinių šeimų pagerbimui „Šeima įšalo šešėlyje“.

Parodos atidarymo metu Martynas teigė: „Tikrąjį atsidavimą perteikti viena paroda yra labai sunku. Kiekvienos šeimos išgyvenimai, kiekvieno tremtinio likimas, kuris palietė visus šeimos narius, tiek čia Lietuvoje, tiek ten – Sibire, yra vertas istorinės analizės. 2014 metai buvo paskelbti Šeimos metais, todėl parodoje „Šeima įšalo šešėlyje“ yra eksponuojamos tremtinių asmeninės nuotraukos iš Panevėžio kraštotyros muziejaus rinkinių su šeimos nariais, asmeniniai laiškai žmonoms, motinoms, dukroms“. 

Martynas baigė mūsų mokyklą, smagu, kad nepamiršo gimnazijos ir džiugina savo darbais.

Informaciją pateikė Ramutė Stasevičienė

Straipsnių peržiūrėjimai
1698708