^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

Ilgalaikis integruotas projektas „ŽEME AR NEPAVARGAI?“

Renginių kaleidoskopas

  • Kovo 9 d. Mokinai dalyvavo fizikos ir informacinių technologijų konkurse FIT‘o diena 2015. Šauniai su užduotimis susidorojo ir pirmąsias vietas užėmė IId, IIc ir IIe klasių komandos.
  • Kovo 12 d. Trečiokams ir ketvirtokams vyko integruota pamoka-paskaita „Nariuotakojai“. Palangos insektariumas – vienintelis Lietuvoje specializuotas nariuotakojų zoologijos sodas atvežė į mokyklą įvairių vorų, tarakonų, skorpionų, gyvalazdžių ir skaitė paskaitą apie juos.
  • Kovo 20 d. Žemės vėliavos pakėlimas mokyklos kiemelyje. Organizuojama paroda „Antrinis daiktų gyvenimas“, kurioje mokiniai atskleidė savo meninius gabumus ir panaudotus butelius papuošė įvairiomis rankdarbių technikomis. Eksponuojama gimnazistų piešinių paroda „Žmogaus ir gamtos santarvė“ o mokytojų kambaryje - mokinių siūtų maišelių paroda, ją puikiai įvertino mokytojai ir mielai rinkosi patikusį. Daugkartinio maišelio naudojimas – Gamtos tausojimas!
  • Kovo 25 d. Respublikinis konkursas „Išmanioji Diena 2015“ – I-IV klasių moksleiviams skirtas internetinis konkursas, pakvietęs mokinius išbandyti save 6 dalykų originalių klausimų testu.
  • Kovo 26 d. Pasaulinė akcija „Išjunk šviesą – padėk gamtai“. Kviečiame visus prisidėti prie šios akcijos!

Straipsnių peržiūrėjimai
1693916