^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

Dainavimo studija

dainavimo studija


Gimnazijos dainavimo studijos nariai, šiais mokslo metais buvo pakviesti dainuoti Panevėžio miesto bendruomenių rūmų tautinių šokių kolektyvui „Grandinėlė“. Gimnazistams buvo tikras iššūkis, nes reikėjo išmokti dainuoti lietuvių liaudies šokių dainuojamus intarpus. Smagu dainuoti kai groja liaudies instrumentų kapela ir scenoje smagiai sukasi šokėjų poros. Kartu su šiuo kolektyvu vykome į konkursą Plungėje „Šoktinis 2015“, kur buvome apdovanoti padėka už ansambliškumą.

Kovo 11 dieną vykome koncertuoti į Kupiškio bendruomenių rūmus. Labai šiltai Kupiškio bendruomenė palaikė mūsų gimnazistų Justinos ir Edgaro duetą, kurie atliko Ievos dainą „Raudoni vakarai“. Gražiai suskambo ir ansamblio atliekama G.Paškevičiaus daina „Gimtasis kraštas“. Šis projektas su tautinių šokių kolektyvu mūsų daininkams buvo tikras išbandymas, taip pat naujų pojūčių bei naujų kūrybinių minčių ir idėjų ieškojimas.

Ligita Dauderienė, muzikos mokytoja

Straipsnių peržiūrėjimai
1693566