^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

Didžiųjų IT bendrovių dėka startuoja e-pamokos mokiniams „IT KITAIP“

misija karjeraJau kelintą mėnesį vyresniųjų klasių mokiniai turi galimybę nuotoliniu būdu stebėti e-pamokų ciklą „IT KITAIP“. Pamokas veda IT srities profesionalai, o transliacija vyksta tiesiogiai, „Youtube“ svetainėje. Neturėję galimybės pamoką stebėti gyvai, įrašą gali rasti Youtube paskyroje: misija:karjera.
Vasario 12 d. gimnazistai turėjo progą stebėti puikiai parengtą pamoką apie programavimo panaudojimo sritis, programuotojus, jų darbą ir kasdienybę: https://www.youtube.com/watch?v=tCiFKZ_xJmo, na, o praktikos mėgejų vasario 19 d. laukia praktinė programavimo pamoka: https://www.youtube.com/watch?v=WiwMREelY_w. Kviečiame žiūrėti!
 

Šiuo e-pamokų ciklu siekiama prisidėti prie šalies moksleivių skaitmeninių žinių, gebėjimų ir domėjimosi technologijomis ugdymo, supažindinti moksleivius su IT sričių, profesijų įvairove ir suteikti galimybę šias sritis išbandyti patiems, suteikti moksleiviams pakankamai kokybiškos informacijos, kuri padėtų pasirinkti ateities profesiją bei perteikti visiems mokymo(-si) proceso dalyviams savo žinias apie technologijų pasaulio naujoves, tendencijas, perspektyvas ir taip ruošti ateities kartą XXI-ojo amžiaus iššūkiams.

Šaltinis: http://misijakarjera.lt/mokykis-kitaip/it-kitaip/didziuju-it-bendroviu-deka-startuoja-e-pamokos-mokiniams-it-kitaip/
Straipsnių peržiūrėjimai
1693651