^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

Gimnaziste, ar jau viską žinai apie eurą?

euru parodaVisi nerimaujame laukdami atostogų, šv. Kalėdų ir Naujųjų, kurie Lietuvai bus ypatingi, juk įvedama nauja valiuta - euras. Daug informavimo priemonių sukurta, kad galėtume pažinti naujuosius pinigus, sklandžiai litus iškeistume į eurus, būtume budrūs dėl galimų klastočių ar apgaulės. Mes gi sudėjome į vieną tinklalapį tai, ką pasiūlė elektroninė spauda:

http://www.mintiesgimnazija.lt/images/linkejimai/euras/euras.htm

Manome, kad neliksite abejingi ir pasidomėsite euro istorija, euro zonos šalimis, eurų banknotų skiriamaisiais ženklais, eurų nacionalinių monetų ypatumais ir išbandysite save spręsdami euro testus.

Nuotraukoje Ib klasės gimnazistai Euro parodoje Vilniuje.

Straipsnių peržiūrėjimai
1693613