^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

Biblioteka kviečia

Nuoširdi padėka „Knygų Kalėdų“ akcijos bičiuliams

knygos dovanos

Baigėsi Lietuvos Prezidentės Dalios Grybauskaitės globojama akcija „Knygų Kalėdos“, kviečianti dovanoti knygas bibliotekoms. Džiugu, kad yra neabejingų knygai, suprantančių, kad knyga visuomet išliks didžiulė vertybė. Dėkojame visiems bendruomenės nariams, aktyviai dalyvavusiems akcijoje ir pradžiuginusiems skaitytojus geromis knygomis. Gimnazijos bibliotekos fondą papildė 17 naujų knygų, kurios atras savo skaitytoją. Pirmąją knygą padovanojo mokytoja Aušra Balčikonienė. Net keturias knygas padovanojo spec. pedagogė Angelė Vabalienė. Dėkojame: pavaduotojoms Vilmai Rimvydienei ir Almirai Dambrauskienei, mokytojoms Reginai Vezbergienei, Danguolei Smalinskienei ir Eglei Noreikienei, II b (auklėtoja E. Gedraitienė), II d (auklėtoja G. Kraujelienė), IV a (auklėtoja A. Sučylienė), IV b (auklėtoja V. Montvilaitė), IV c (auklėtoja I. Urbonienė) klasių mokiniams ir jų auklėtojoms, Martai Rulytei (IV b kl.) bei Dovilei Vasiliūnaitei (IV d kl.) už asmeniškai nuo savęs padovanotas knygas. Į kiekvieną knygą įklijavome lipduką su dovanotojo vardu ir pavarde ar klasės kolektyvu. Taip palikote savo pėdsaką gimnazijos bibliotekos istorijoje.

Kviečiame apsilankyti dovanotų knygų parodoje ir jas skaityti.

Bibliotekininkės Dalia ir Milė

Dalyvaukime „Metų knygos rinkimuose“

Jau tryliktą kartą vykstantys „Metų knygos rinkimai“ vėl kviečia skaitytojus rinkti labiausiai patikusias lietuvių autorių knygas. Mes siūlome balsuoti už paauglių knygų penketuką, kurį aktyviai skaitėte praėjusiais mokslo metais ir skaitote šiemet. Šių metų penketukas yra toks:

Šių metų knygos paaugliams

  • Ilona Ežerinytė „Sutikti eidą“, romanas (Alma littera, 2016).
  • Diana Opolskaitė „Ir vienąkart, Riči“, romanas (Alma littera, 2016)
  • Ramutė Skučaitė „Tai priimkit, kas priklauso“, proza vaikams ir nevaikams (Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla, 2016)
  • Renata Šerelytė „Žvaigždžių medžiaga“, romanas (Alma littera, 2016)
  • Laura Varslauskaitė „Mano didelis mažas Aš“, romanas (Alma littera, 2016)

knygos 2017Kviečiame skaityti ir pareikšti savo nuomonę.

Už labiausiai patikusią knygą paauglių kategorijoje galima balsuoti iki 2018 m. vasario 18 d. interneto svetainėje http://metuknygosrinkimai.skaitymometai.lt , elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba paštu adresu: „Metų knygos rinkimams“, Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, Gedimino pr. 51, LT-01504 Vilnius. Daugiausia skaitytojų balsų surinkę knygų autoriai tradiciškai bus apdovanoti Vilniaus knygų mugėje 2018 metų vasario mėnesį.

Bibliotekininkės


Sveiki, turime kuo pradžiuginti savo skaitytojus. Jūsų laukia naujos knygos. Siūlome susipažinti su naujienų skaidrėmis, kurias paruošė knygų žinovė Marta: pdf


stalo zaidimaiDaugeliui stalo žaidimai asocijuojasi su vaikais, nors jie skirti plačiai žaidžiančiųjų grupei, nuo 8 metų iki ... neriboto amžiaus suaugusiųjų. Žaidžiantis žmogus negali būti blogas ar piktas, žaidimas priverčia pamiršti savo amžių, be to, vien tik ko vertas azartas ir emocijos! O ar gali būti kitaip? Žaidimų metu išsiskiria laimės hormonas endorfinas. Reikia nepamiršti, kad stalo žaidimai puikiai atlieka ir edukacinę funkciją – skatina savarankiškumą, strateginį mastymą, derybų ir bendravimo įgūdžius.

Tad kviečiame į skaityklą šaunioje draugijoje žaisti stalo žaidimų. Tai puiki pramoga ir atotrūkis nuo dienos rūpesčių. Daug smagaus, užkrečiančio juoko, naujų minčių! Patikėkite, stalo žaidimai lig šiol populiarūs visame pasaulyje!

Bibliotekininkės


 

patiko

 

 

Nuo šiol bibliotekoje rasite atsiliepimų lentą.

Kviečiame, grąžinant perskaitytą knygą,

lentoje parašyti savo trumpą rekomendaciją kitiems skaitytojams.

Straipsnių peržiūrėjimai
1355384