^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

Geografijos pamoka mokslo ir technologijų parke

Visi yra girdėję apie JAV vakaruose įkurtą Silicio slėnio mokslo ir technologijų parką, o ką žinome apie mūsų mieste esantį mokslo ir technologijų parką? Netradicinė geografijos pamoka lapkričio 24 dieną vyko Panevėžio MTP.  Grupę gimnazijos ketvirtokų mielai priėmė PMTP direktorius Saulius Zaura. Vadovas parodė kabinetus, konferencijų sales, apžiūrėjome dailės darbų parodą ir, smagiausia, išbandėme naujausias technologijas. Jau žinome, kad PMTP tikslas - paskatinti aukštųjų technologijų verslo vystymąsi Panevėžio mieste ir regione. Visada labai džiaugiamės, kai galime patys pamatyti, pajusti, kuo gyvena ir kuo didžiuojasi panevėžiečiai. Parke išbandomos naujos  technologijos šią vasarą ne kartą skrido ir virš mūsų galvų. Kviečiame visus žvilgtelti ką pavyko nuo vasaros vidurio iki rudens pradžios skraidančia kamera užfiksuoti ir sutalpinti į trumpą miestą ir apylinkes pristatantį video:

https://www.youtube.com/watch?v=yk-ysc3h5CY&list=UUzH9b8EmoA-1V27nYD1ttBg

 Rimalda Vitkevičienė, geografijos mokytoja

Straipsnių peržiūrėjimai
1693651