^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

Šventinės nuotaikos technologijų pamokose

Visą spalį gimnazijos bendruomenė telkėsi į grupeles ir kūrė šventinę 25-ojo gimtadienio nuotaiką savo darbais. Renginių šurmulį stebėję mokiniai galėjo džiaugtis ir savo darbelių teikiama šiluma.

Technologijų būrelio „Laisvalaikio kūryba“ ir „Menų pastogė“ mokinių sukurta dekoracija papuošė 1-ojo aukšto fojė. Šiltos rudens spalvos, natūralios gamtinės medžiagos – spalvingi lapai, dumplainiai, kaštonai, šermukšnio, raugerškio ir gudobelės uogos bei maumedžio šakelės – susipynė į lengvą rudens skraistę.

Cinamonu pakvipo ir technologijų pamokos. Visi mokiniai buvo į traukti į saldžių suvenyrų – meduolinių laivelių gamybos procesus. Vieni gamino, minkė, šaldė, kočiojo ir formavo meduolinę tešlą. Kiti kepė, dekoravo ir pakavo saldžias dovanėles. Šiais saldžiais suvenyrais pradžiuginome į „Draugų dienos“ renginį atskubėjusius kolektyvus iš kitų mokyklų bei darželių.

Rankų darbo suvenyrų, skirtų gimnazijos 25-mečiui parodėlę bibliotekoje surengė antrokės. Darbeliai atspindėjo gimnazijos jubiliejinius metus, spalvas, puošėsi logotipu. Džiaugiamės, kad kiekvienas mūsų darbas yra palydėtas šventinės nuotaikos, šypsenos ir noro būti drauge.

Technologijų mokytojos Jolanta Simonavičienė ir Daiva Gronskienė

Straipsnių peržiūrėjimai
1693643