Informacija nuotolinių mokymų dalyviams

Laikini, karantino metu skelbiami kontaktai

• Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, laikinai atliekanti direktoriaus funkcijas
  • Raštinės vedėja/administratorė  Sigita Bučelienė tel.: +37067001544, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  • Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vilma Rimvydienė tel.: +37068117560, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  • Pavaduotojas ūkio reikalams Juozas Armonavičius tel.: +37065666425
  • Bibliotekos vedėja  Milė Kabelienė tel.: +37061226196
  • Socialinė pedagogė Vilija Andrijauskienė tel.: +37068246744, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

pdf max

Panevėžio „Minties“ gimnazijos „Nuotolinio mokymo organizavimo tvarkos aprašas“.
Nuotoliniai mokymai organizuojami naudojantis el.dienyno MANO DIENYNAS sistema
bei virtualia mokymosi aplinka MOODLE adresu:

vma mintis

pdf max  Atmintinė: Kaip pradėti mokytis nuotoliniu būdu?

pdf max  Nuotolinių pamokų lankomumo tvarka (patvirtinta kovo 31 d.)

Mokymai prasideda nuo 2020-03-30 (pirmadienis)

Nuotolinių pamokų laikas:

1 nuotolinė pamoka 9.00–9.45
2 nuotolinė pamoka 10.00–10.45
3 nuotolinė pamoka 11.00–11.45
4 nuotolinė pamoka 12.00–12.45
5 nuotolinė pamoka 13.00–13.45
6 nuotolinė pamoka 14.00–14.45
7 nuotolinė pamoka 15.00–15.45
8 nuotolinė pamoka 16.00–16.45

Mokinių tvarkaraščiai:

I klasė                  II klasė             III klasė               IV klasė

pdf max  pdf max  pdf max  pdf max

pdf max  Specialieji pedagogai, nuotolinių konsultacijų tvarkaraščiai

pdf max  Mokytojai, el.pašto adresų sąrašas

Naudingos nuorodos:

Būkime sveiki (SAM naujienos)

Informacija susijusi su ūmios virusinės kvėpavimo takų infekcijos protrūkiu
 COVID-19 statistika – oficiali ir realiu laiku:

Covid 19 LSD

logo   Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras. NAUJIENOS

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) informuoja apie padėtį šalyje:
Koronavirusas: prevenciniai veiksmai ir aktuali informacija (informacija nuolat papildoma)
– aktualiausi klausimai visuomenei:
prevenciniai veiksmai ir naujienos. Ką svarbu žinoti Lietuvos gyventojams?

• Rekomendacijos
  • Dažniausiai užduodami klausimai
  • Sergamumo naujuoju koronavirusu statistika
  • Patikimos nuorodos

Patarimai kaip būti fiziškai aktyviems sviizoliacijos/karantino laikotarpiu.

Skaityti daugiau...

Karantinas. Kuo užsiimti?

Vilniaus licėjaus moksleivis Marius Mikelionis subūrė bendraamžių draugų kompaniją ir surinko bei aprašė veiklų sąrašą, kuo galėtų užsiimti šiuo sudėtingu laikotarpiu paaugliai. Taip gimė leidinys „Ką veikti paaugliams per karantiną? 32 būdai, kaip leisti laiką namuose“, kurį dabar galima atsisiųsti ČIA.

logo kaveikti

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/gyvenimas/naujiena/laisvalaikis/16-etis-marius-su-draugais-surase-32-budus-ka-veikti-paaugliams-namuose-uztrukome-tris-dienas-1038-1292966?copied

Informacija eksternams

2020-03-13. LR švietimo, mokslo ir sporto ministro įsakymas
dėl įskaitų ir egzaminų tvarkaraščių pakeitimų

pdf max

Valstybinių egzaminų vykdymo centrai 2019–2020 m.m.

VBE centrai

• Dėl užsienio kalbos egzamino (kalbėjimo dalies):

Užsienio kalbėjimo dalies (anglų, rusų) egzamino laikas kiekvienam kandidatui bus individualus (informaciją gausime iš NŠA duomenų perdavimo sistemos KELTAS).

Kandidatai bus individualiai informuojami telefonu arba patys gali kreiptis į direktoriaus pavaduotoją ugdymui Vilma Rimvydienę tel. 865666461, 868117560 arba atvykti į gimnaziją - 68 kabinetą nuo 7.30 iki 16.00 val. (informacija bus tikslinama).

• Dėl informacinių technologijų egzamino:

IT egzaminas bus laikomas 3 vykdymo centruose. Todėl kandidatai jau dabar gali gauti informaciją, kuriame vykdymo centre laikys egzaminą.

Visais rūpimais klausimais dėl egzaminų skambinkite tel. 865666461, 868117560, rašykite el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vilma Rimvydienė

Detaliau susipažinti su Brandos egzaminų organizavimo ir vykdymo tvarkos aprašu, su dalykų brandos egzaminų programomis ir vykdymo instrukcijomis, galima internetinėje svetainėje: https://www.egzaminai.lt/naujienos/

Gerbiami tėveliai, mokytojai, gimnazijos rėmėjai,
iki gegužės 1 d. Jūs vėl galite gimnazijai skirti 1,2 proc. nuo gyventojų pajamų mokesčio

1 2proc

Esame dėkingi už Jūsų finansinę paramą Panevėžio „Minties“ gimnazijai. Ši parama bendruomenei yra itin svarbi ir vertinga
Kreipiamės į Jus, prašydami ir šiemet mokyklai skirti 1,2% GPM.
Šias lėšas planuojame skirti erdvių, mokinių integruotam ir popamokiniam ugdymui bei poilsiui, plėtrai.

1,2% GPM pervedimas gimnazijai užtruks tik kelias minutes, kol užpildysite formą. Rezultatas bus reikšmingas mokyklai, o Jūsų pajamos nuo to nepasikeis.

Dėkojame už bendrą siekį kurti saugias, modernias ir patrauklias gimnazijos aplinkas mūsų vaikams.

Gimnazijos taryba
Mokinių parlamentas